SPECJALISTA DS. WSPARCIA KLIENTA Z J. NIEMIECKIM

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Atos Poland GDC
  • Kontakt: Miriam Kochan
  • Telefon: +48 52 337 18 39
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska

O Atos:

  • Lider w transformacji cyfrowej zatrudniający 120 000 pracowników w 73 krajach
  • Dostawca usług zarządzania insfrastrukturą IT, integracji systemów informatycznych, outsourcing’u i doradztwa IT
  • Światowy partner IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich
  • Czterokrotny laureat certyfikatu Great Place to Work
  • Blisko 5000 pracowników w 8 miastach: Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Rzeszów, Łódź, Opole

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa i wsparcie procesów związanych ze współpracą z Klientami niemieckojezyczny
  • Budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientem z Niemiec, Austrii, Szwajcarii
  • Ścisła współpraca ze specjalistami IT oraz managerami, dająca możliwości realnego wpływu na usprawnienia procesu dostarczania serwisu
  • Wsparcie klientów na zróżnicowanych projektach w środowisku międzynarodowym
  • Rozwiązywanie problemów, doradztwo w zakresie biznesowym oraz technicznym

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie, umożliwiającym płynną komunikację (min. B2)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. A2)
  • Chęć zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego na arenie międzynarodowej
  • Komunikatywność i chęć uczenia się
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zarządzania zadaniami

Korzyści:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość awansu
  • Dogodna lokalizacja nowoczesnego biura w centrum miasta
  • Szkolenia wstępne oraz umożliwiające rozwój w obszarze: zarządzania projektami, rozwiązania biznesowe, nowe technologie
  • Przyjazna atmosfera w zespołach oraz eventy integracyjne
  • Podnoszenie kompetencji interpersonalnych

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną (również dentystyczną)
  • Programy szkoleniowe i rozwojowe
  • Możliwość nauki języków obcych
  • Bonus referalowy
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatne ubezpieczenie podróży
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • System MyBenefit
  • Międzynardowe możliwości kariery

We take care of your personal data privacy. More information about processing your personal data within recruitment process you can find on our website: https://atos.net/pl/polska/gdpr.