PRACOWNIK PRZYJMUJĄCY TELEFONICZNE ZAMÓWIENIA OD KLIENTÓW FIRMY

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca zdalna
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.
  • Kontakt: Magdalena Dryś
  • Telefon: 606 828 149
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Bytom
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Polski HR – Temporary Work to agencja rekrutacyjna wyspecjalizowana w pracy tymczasowej. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami działającymi w różnych branżach, dlatego przez cały rok znajdziesz u nas oferty pracy przy ciekawych projektach na terenie całego kraju. Należymy do Polskiego HR S.A., który na międzynarodowym rynku pracy funkcjonuje od 1999 r. i zrekrutował już ponad 150 000 pracowników.

Polski HR – Temporary Work Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10736.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Pracownik przyjmujący telefoniczne zamówienia od klientów Firmy

Opis stanowiska:
  •  Odbieranie telefonów od klientów Firmy i przyjmowanie zamówień na produkty
  •  Wprowadzanie danych/zamówień do systemu
  • Przez pierwszy miesiąc szkolenie w Tarnowskich Górach, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00. Później praca w domu.

Wymagania:
  • Dobra dykcja, komunikatywność, otwartość
  • Dogodny dojazd do Tarnowskich Gór (pierwszy miesiąc szkolenia w siedzibie Firmy)
  • Orzeczenie o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności - warunek konieczny
  • Biegła obsługa komputera oraz internetu

Oferujemy:
  • Legalne zatrudnienie, ubezpieczenie
  • Docelowo praca w domu
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie od zaraz