DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: P.W.
  • Kontakt: P.W.
  • Telefon: 413412028
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Cedzyna
  • Region: świętokrzyskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Recepcjonista

MUSI Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA

Miejsce pracy: HOTEL ECHO Cedzyna k. Kielc

Obowiązki

  • dbałość o prawidłowe funkcjonowanie recepcji:
  • przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji,
  • dokonywanie zmian w rezerwacjach,
  • dokonywanie overbookingu,
  • dokonywanie czynności związanych z meldowaniem Gości hotelowych,
  • czynna współpraca z OTA
  • rozliczanie usług hotelowych (uzgadnianie i przygotowanie faktur za usługi),
  • przyjmowanie płatności i rozliczanie utargów całego hotelu,
  • prezentowanie oferty i sprzedaż usług hotelowo-gastronomicznych

Wymagania

  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języków obcych angielski, niemiecki,
  • komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania.
  • orzeczenie o niepełnosprawności – mile widziane

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia  do pracy
  • terminową realizację świadczeń wynikających z umowy,
  • możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

MUSI Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Paderewskiego 14 posiada status Zakładu Pracy Chronionej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres [email protected] dopiskiem „recepcja”.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MUSI Sp. z o.o.  z siedzibą
w Kielcach ul. Paderewskiego 14. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą
dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej MUSI  Sp. z o.o.  posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Kapitałowej MUSI Sp. z o.o.   – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę MUSI  Sp. z o.o.   (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.