REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (SPRZĘT MEDYCZNY)

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Work & Business Solutions
  • Kontakt: WBS
  • Telefon: 123984144
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Chorzów
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym Klientem jest firma zajmująca się zaopatrzeniem służby zdrowia w sprzęt medyczny w zakresie małoinwazyjnej chirurgii endoskopowej.

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

(sprzęt medyczny)

Miejsce pracy: województwo śląskie, województwo opolskie

Nr. ref. PH/SO/19

Opis stanowiska pracy:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i obsługa aktualnych placówek Służby Zdrowia na terenie województwa śląskiego i opolskiego.
  • Opracowywanie ofert, umów sprzedaży oraz dokumentów przetargowych w ramach postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń dla personelu medycznego.
  • Prowadzenie negocjacji z klientami.
  • Wsparcie merytoryczne klienta również podczas zabiegów, jako konsultant / obserwator
  • Raportowanie działań sprzedażowych do bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego (endoskopia, laryngologia, chirurgia).
  • Znajomość branży medycznej oraz środowiska szpitalnego.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej.
  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.
  • Premie uzależnione od wyników pracy.
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach.
  • Narzędzia pracy – służbowy samochód, komputer oraz telefon.
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (Medicover, Karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: [email protected] W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: PH/SO/19

Dołącz do najlepszych!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Dane kontaktowe:

Work & Business Solutions

ul. Grochowa 7

30-731 Kraków

tel.  12 398 41 44

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”