• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 16 PLN/h
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Sedulus Opole
  • Telefon: 664 905 456
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Opis stanowiska

  • Montaż podzespołów / modułów (możliwość szkolenia w firmie)
  • Czytanie rysunków technicznych.
  • Praca w godzinach 7:00-15:00

Wymagania stanowiska

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako pracownik montażu
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Gotowość do podjęcia pracy od lutego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dla osób bez doświadczenia: 16 zł brutto/h + 1000zł premii miesięcznej
  • Możliwość negocjacji wynagrodzenia (w zależności od doświadczenia)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania
  • Przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania cennych doświadczeń międzynarodowej firmie