• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 500-3 700 PLN/m-c
  • Firma: JOBLAB Magdalena Demarczyk
  • Kontakt: Demarczyk Magdalena
  • Telefon: 791600503
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska

Joblab jest Agencją zatrudnienia o numerze certyfikatu: 20518

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z Dąbrowy Górniczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter konstrukcji aluminiowych

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

  • obróbka profili aluminiowych - cięcie, frezowanie, wiercenie,
  • składanie profili na bazie otrzymanej dokumentacji technicznej,
  • kontrola jakości,
  • przygotowanie stanowiska pracy, dbałość o porządek na stanowisku,

Wymagania stanowiska

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi, tj. wiertarka, szlifierka,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą!
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • co miesięczne premie oraz dodatki ( w tym za dojazd do pracy),
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • benefity: karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, paczki dla dzieci, prezenty okazjonalne,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom i wsparciu doświadczonego zespołu,