• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: JobLab Magdalena Demarczyk
  • Kontakt: Agencja Pracy JOBLAB
  • Telefon: 791600503
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Dla naszego Klienta - jednego z wiodących sprzedawców okien, drzwi i rolet, poszukujemy:

MONTERA STOLARKI OKIENNEJ / PRACOWNIKA MONTAŻU STOLARKI OKIENNEJ

WYMAGANIA:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie i chęć do pracy

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe
  • Wysokie premie za realizację zleceń
  • Miłą atmosferę
ZADANIA:
  • Załadunek towaru na samochód
  • Realizacja zleceń u Klientów
  • Montaż i regulacja okien, drzwi, rolet

Obowiązek informacyjny RODO:

  1. Informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez Pana\Panią dokumentach aplikacyjnych jest Agencja Zatrudnienia JobLab Magdalena Demarczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Majakowskiego 27.
  2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesyła / przekazał/ a Pan/Pani dokumenty aplikacyjne, w tym weryfikacji Pana/Pani kompetencji. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 22 (1) kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Rozporządzenie”).
  3. W przebiegu procesu rekrutacji dane osobowe mogą być przekazane Klientom Joblab, jako odrębnemu administratorowi danych osobowych, o czym zostanie Pan/ Pani poinformowany/a.
  4. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane także w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia oraz art. 23 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
  5. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści Pana/Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie niniejszej zgody przed jej cofnięciem.
  6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
  7. Pana/Pani dane będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w pozostałych celach, o których mowa w pkt 11, przez okres 12 miesięcy.
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych - lub innego organu uprawnionego w świetle przepisów prawa do nadzorowania przestrzegania przepisów z zakresu danych osobowych.
  9. Firma nie posiada administratora danych osobowych, w związku z tym, w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na adres mailowy: [email protected]

Przekazując nam  swoją aplikację jednocześnie, wyraża Pan/ Pani zgodę na powyższe oraz:

  1. przetwarzanie swoich danych osobowych przez JobLab Magdalena Demarczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w celach związanych z rekrutacjami prowadzonymi obecnie.
  2.  przekazanie swoich danych osobowych przez JobLab Magdalena Demarczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej Klientom firmy, w celach związanych z prowadzonymi przez te Spółki rekrutacjami.”