OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO DĄBROWA GÓRNICZA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: JobLab Magdalena Demarczyk
  • Kontakt: Kaniecka Żaneta
  • Telefon: 572-601-210
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Pracownik produkcji / Operator wózka widłowego
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Poszukujemy pracowników do jednego z największych zakładów produkcyjnych w Dąbrowie Górniczej.

Oferujemy:
- Umowę o pracę bezpośrednio podpisywaną z pracodawcą
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
- Premie i dodatki do pensji
- Pełne szkolenie wdrażające
- Ubezpieczenie zdrowotne
- Możliwość rozwoju, otwartą drogę do awansów poziomych i pionowych

Jeśli:
- Masz doświadczenie w pracy produkcyjnej
- Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy (niekoniecznie z UDT)
- Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym
Ta oferta jest dla Ciebie!

Do twoich zadań będzie należeć:
- Obsługa maszyn produkcyjnych (np. wytłaczarek)
- Kontrola nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
- Obsługa wózka widłowego
- Przestrzeganie procedur wewnętrznych firmy


NIE CZEKAJ I JUŻ TERAZ WYŚLIJ DO NAS SWOJE CV! [email protected]
lub ZADZWOŃ POD 572-601-210
Obowiązek informacyjny RODO:

1. Informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez Pana\Panią dokumentach aplikacyjnych jest Agencja Zatrudnienia JobLab Magdalena Demarczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Majakowskiego 27.
2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesyła / przekazał/ a Pan/Pani dokumenty aplikacyjne, w tym weryfikacji Pana/Pani kompetencji. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 22 (1) kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Rozporządzenie”).
3. W przebiegu procesu rekrutacji dane osobowe mogą być przekazane Klientom Joblab, jako odrębnemu administratorowi danych osobowych, o czym zostanie Pan/ Pani poinformowany/a.
4. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane także w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia oraz art. 23 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
5. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści Pana/Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie niniejszej zgody przed jej cofnięciem.
6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
7. Pana/Pani dane będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w pozostałych celach, o których mowa w pkt 11, przez okres 12 miesięcy.
8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych - lub innego organu uprawnionego w świetle przepisów prawa do nadzorowania przestrzegania przepisów z zakresu danych osobowych.
9. Firma nie posiada administratora danych osobowych, w związku z tym, w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na adres mailowy: [email protected]

Przekazując nam swoją aplikację jednocześnie, wyraża Pan/ Pani zgodę na powyższe oraz:

1. przetwarzanie swoich danych osobowych przez JobLab Magdalena Demarczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w celach związanych z rekrutacjami prowadzonymi obecnie.
2. przekazanie swoich danych osobowych przez JobLab Magdalena Demarczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej Klientom firmy, w celach związanych z prowadzonymi przez te Spółki rekrutacjami.”

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"