DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 500-7 500 PLN/m-c
  • Firma: WeRuMarketing
  • Kontakt: Angelika Modrakowska
  • Telefon: 514650253
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Dźwierzchno
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska
WeRu Marketing to innowacyjna, szybko rozwijająca się firma świadcząca szeroki zakres usług reklamowych, poprzez Business Development Service lub usługi towarzyszące, które umożliwią naszym klientom skuteczną penetrację ich szczególnego rynku. Skupiamy się na zatrudnianiu tylko najlepszych ludzi do tych najbardziej wykwalifikowanych, aby pomóc nam w naszej misji dostarczania najlepszych w swojej klasie usług reklamowych.

 Wymagania:
 Licencjat z języka angielskiego, komunikacji lub odpowiedniej dziedziny
 Posiadanie co najmniej 2-letniego doświadczenia w dzwonieniu i pracy z klientami przez telefon byłyby dużą zaletą
 Posiadanie doskonałych umiejętności komunikacyjne w języku angielskim  Podstawowe umiejętności nawigacji internetowej
 Gracz zespołowy i zorientowany na cel
 Elastyczny, chętny do pracy pod presją i z miłą osobowością
 Musi znać aplikację Microsoft Office 365 Pro Inc. (Excel, Word i Outlook)

 Warunki pracy:
 Samozatrudnienie
 Praca zdalna
 2500 pln (netto) miesięcznie jako zaliczka
 Bonusy osiągające 5000 pln
 Nasi najlepsi ludzie zarabiają nawet 80 000k miesięcznie!

 Obowiązki:
 Wykonywanie telefonów do różnych firm dla naszej firmy

 Dołącz ze swoim CV / 30-sekundowe nagranie audio, podając imię i nazwisko, aktualny adres i miasto, aktualną pozycję (jeśli istnieje) i hobby; Wyślij CV i nagranie audio na adres [email protected]

Uwaga: Pamiętaj, że jest to PRACA Z DOMU, więc potrzebujesz własnego komputera osobistego lub laptopa, siedziska, dobrego połączenia internetowego i Skype. Również ta pozycja będzie wliczać tzw. zaliczkę i premie, które nagradzają sukces wysokimi zarobkami docelowymi. Pełne szkolenie zapewni przedstawiciel naszej firmy.