PRACOWNIK OCHRONY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI -EŁK

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Labors Sp z o.o.
  • Kontakt: Anna Wróblewska
  • Telefon: 603150711
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Ełk
  • Region: warmińsko-mazurskie
  • Państwo: Polska
Firma Labors Sp. z o.o. wpis do rejestru agencji zatrudnienia nr 19794 obecnie poszukuje dla lidera z branży ochrony i bezpieczeństwa osoby na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY
Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Miejsce pracy: Ełk

Prowadzimy aktywizację zawodową osób z niepełnosprawnościami, dlatego zapraszamy do zgłoszeń osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności także ze schorzeniami specjalnymi.

WYMAGANIA:

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • chęci do zatrudnienia w ochronie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • podstawowa obsługa komputera
  • mile widziane doświadczenie w ochronie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprawdzanie uprawnień do przebywania na terenie obiektu
  • kontrola ruchu kołowego i towarowego
  • posterunki obchodowe
  • obsługa monitoringu

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ochronę w systemie 12/24
  • kompleksowe szkolenie i wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie ze strony przełożonych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń za pomocą portalu.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka LABORS Sp. z o. o. z siedzibą w: 00-140 Warszawa, Al. Solidarności nr 117. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iodmałpalabors.pl. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. [LABORS Sp. z o. o. wpis do rejestru agencji zatrudnienia 19794]