DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Budimex S.A.
  • Kontakt: Zuzanna Gorzkowska
  • Telefon: 571 448 202
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Garwolin
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r.

Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: infrastrukturalnego, kubaturowego, przemysłowego i energetycznego.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, do zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent Projektanta (praca z dokumentacją w biurze budowy)

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie/odbiór od dostawcy/podwykonawców dokumentacji projektowej  i jej zarejestrowanie w rejestrze budowy,
  • Weryfikacja dokumentacji względem wymagań kontraktowych od strony administracyjnej,
  • Zarządzanie i monitorowanie obiegiem dokumentacji tj. m.in. odbiór dokumentacji od podwykonawców, dystrybucja w zespole; odesłanie uwag do podwykonawcy,
  • Przygotowywanie protokołów przekazania zweryfikowanej dokumentacji do Klienta,
  • Archiwizacja dokumentacji projektowej,
  • Stosowanie się do wymagań i procedur kontraktowych,
  • Kontakt miedzy budową a Nadzorem Autorskim celem wyjaśniania rozbieżności w dokumentacji projektowej,
  • Prowadzenie rejestru zmian do przekazanej dokumentacji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy jako Asystent Projektanta (branża infrastrukturalna)
  • dobrej znajomości MS Office,
  • mile widziana znajomość programu AutoCad,
  • prawa jazdy kat. B.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zdobycie doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aktualnego CV za pośrednictwem przycisku "Aplikuj".