4 OSOBY DO POMOCY NA MAGAZYNIE, KOBIETY I MĘŻCZYŹNI

DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: WYG HR CONSULTING
  • Kontakt: Olga Czuprynska
  • Telefon: 507194723
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

LOKALIZACJA

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy:
POMOCNIKÓW MAGAZYNOWYCH

Miejsce pracy: Gdańsk KOKOSZKI ul.Bysewska

Wymagania:
- sprawność fizyczna
- dyspozycyjność od ZARAZ  praca na min. 2 tygodnie.
Obowiązki:
-rozładunek kontenera z oliwkami

Oferujemy:
- Umowę Zlecenie
- Stawkę akordową
- Możliwość podjęcia dłuższej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub zgłoszenia z imieniem, nazwiskiem oraz nr tel na adres:
Więcej info pod nr tel: 507 - 194 - 723 lub 515 Wyświetl numer
Prosimy o dołączenie do CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Nr ref: BYS/R/10
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"