DANE OFERTY

  • Typ ofertyDziałalność gospodarcza
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Sales For
  • Kontakt: Sales For
  • Telefon: 22 292-04-23
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Account Manager

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Dla swojego Klienta, firmy z branży IT, świadczącej usługi konsultingowe i audytowe, zapewniającej przygotowanie i wsparcie procesu project management, a także pełniącej opiekę nad określonymi obszarami infrastruktury teleinformatycznej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Nr Ref: AM/WP/126/2018
Miejsce Pracy: Gdańsk/cała Polska

Obowiązki:
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie i rozwój kontaktów z bieżącymi klientami
  • Prognozowanie danych sprzedażowych
  • Realizacja założonych celów
  • Raportowanie wyników

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z klientami i zapoznawanie się z materiałami
  • Kilkuletnie doświadczenie w dziale sprzedaży
  • Umiejętność jasnego, zwięzłego wyrażania myśli oraz przełożenia celów na praktykę
  • Umiejętność prowadzenia rozmowy handlowej

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku w rozwijającej się firmie z branży IT
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe powiększone o prowizję
  • Pracę na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województwa pomorskiego (biuro w Gdańsku)
  • Możliwość rozwoju, jasna ścieżka kariery

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: [email protected] w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: AM/WP/126/2018

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.