• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Actio HR
  • Kontakt: Actio HR
  • Telefon: (58) 340 99 00
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk, Straszyn
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Diagnosta

Miejsce pracy: Straszyn

Opis stanowiska:
Ocena techniczna poszczególnych układów i zespołów pojazdów mechanicznych, która dokonywana jest na podstawie określonych parametrów zawartych w instrukcji danego pojazdu
Sprawdzanie jakości i bezpieczeństwa działania poszczególnych elementów samochodu
Uzupełnianie danych technicznych i wprowadzanie ich do systemów komputerowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Uprawnienia do wykonywania pracy diagnosty
Komunikatywność
Mile widziane doświadczenie w zawodzie

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy diagnosty.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas oczekiwania prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury przez poniższy formularz.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym DIA/06/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem ."

2. dobrowolnie
"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem."

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Oferta pracy tymczasowej.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.