• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 300-3 100 PLN/m-c
  • Firma: ZooKarina - Karina Wojtyłko
  • Kontakt: Beata Karpińska
  • Telefon: 514075484
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Doradca klienta
Zoo Karina - szukamy miłośników zwierząt, osób, które pragną zdobywać nowe umiejętności w jednej z największych sieci marketów zoologicznych w Polsce. Zatrudnimy pracowników na stanowiska:

Doradca Klienta oraz Kierownik Zmiany

Miejsce pracy: Gdańsk Szadółki

Oferta także aktualna dla lokalizacji: Gdańsk Auchan (Szczęśliwa), Matarnia, Morena, Zaspa

SZUKAMY OSÓB:

  • zainteresowanych tematyką zwierząt lub akwarystyki
  • lubiących ludzi i kontakt z Klientem
  • posiadających pozytywne nastawienie
  • otwartych, zaangażowanych w powierzone zadania

TWOJE ZADANIA:
- profesjonalna obsługa Klienta zgodna ze standardami firmy
- aktywny udział w procesie sprzedaży
- dbanie o estetykę oraz porządek powierzonego działu
- rozładunek dostaw towaru

NASZA OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w firmie w oparciu umowy o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe  plus premie i dodatki

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach

  • szerokie perspektywy awansu

  • praca w miłej atmosferze wśród ludzi z pasją

  • elastyczne formy zatrudnienia i grafiku pracy

  • zniżki pracownicze na zakupy

Zachęcamy do aplikowania osoby ambitne, sumienne, chętne do podnoszenia kwalifikacji.

Oferta skierowana również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonewj przez firmę Zoo Karina Karina Wojtyłko (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)”.