SENIOR FRONT-END DEVELOPER (ANGULAR) + ANGIELSKI /KONTRAKT B2B, ZDALNIE, PROJEKT MIĘDZYNARODOWY

DANE OFERTY

  • Typ ofertyDziałalność gospodarcza
  • Pensja: 18 000-26 000 PLN/m-c
  • Firma: NET PC sp. z o.o.
  • Kontakt: Wioletta Dziełak
  • Telefon: 502134031
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: dowolna - praca zdalna
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Dla  zagranicznego klienta naszej grupy kapitałowej poszukujemy

Front-end developera z doświadczeniem w Angularze - KONTRAKT B2B.

TWOJE ZADANIA:

Dołączysz do projektu dla lidera z branży cybersecurity z produktem wykorzystywanym przez globalne marki.

WYMAGANIA:

  • min. 4 lata doświadczenia jako Frontend Developer w projektach komercyjnych
  • bardzo dobra znajomość JavaScipt
  • bardzo dobra znajomość Angular/ TypeScript
  • dobra znajomość języka angielskiego - umożliwiająca komunikację w międzynarodowym zespole
  • dobra znajomość RxJS oraz Redux (NGXS, NgRx)
  • znajomość wzorców projektowych
  • umiejętność budowania aplikacji SPA
  • umiejętność pracy w metodologii Agile (SCRUM)

OFERUJEMY:

  • praca w międzynarodowym środowisku (ale tech lead z PL)
  • elastycznego godziny pracy
  • kontakt z najnowszymi technologami
  • zgrany zespół złożony z światowych liderów IT
  • konkurencyjne stawki
  • możliwość nauki od najlepszych
  • prestiżowy projekt
  • w przyszłości kolejne międzynarodowe zlecenia

Proces rekrutacyjny zakłada:

1. rozwiązanie zadania
2. rozmowa HR z managerem projektu
3. rozmowa z tech leadem

Brzmi ciekawie? Aplikuj już dziś!

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”