KEY ACCOUNT MANAGER - USŁUGI HR

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: GP People Sp. z o.o.
  • Kontakt: Hanna Bielicka-Adamczyk
  • Telefon: 609619760
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Po drodze nam z osobami, dla których szklanka jest do połowy pełna i mają apetyt napełnić ja po brzegi. Szukamy osób, które wiedzą jak ważne jest budowanie relacji z klientem. Jeśli praca z ludźmi jest tym czym chcesz się zajmować zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Key Account Manager - usługi HR

Miejsce pracy: województwo pomorskie

Oferujemy:
- jasny zakres decyzyjności i samodzielności, ponieważ ufamy Twoim kompetencjom
- pracę w dynamicznym środowisku O365 – kręci nas korzystanie z najnowszych kanałów komunikacji
- bogatą dawkę wiedzy o nas i naszych usługach – w pierwszych dniach pracy skupimy się na szkoleniach i długich rozmowach wdrażających Cię w obowiązki
- pracę w spłaszczonej strukturze - wszyscy mówimy sobie po imieniu
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz kafeteryjny system benefitów

Zadania jakie Ci powierzymy:
- rozwój biznesu poprzez systematyczne działania sprzedażowe i pozyskiwanie klientów
- przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie umów i warunków współpracy
- budowanie kontaktów i relacji przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi
- realizowanie założonych celów sprzedażowych

Aplikuj, jeżeli:
- dobrze czujesz się w sprzedaży usług i pracy z klientem B2B
- znasz otoczenie rynkowe w branży przemysłowej i/lub logistycznej
- z pewną dozą swobody równolegle potrafisz zapanować nad wieloma wątkami
- swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
- chcesz współpracować w gronie zaangażowanych ludzi
- jeździsz autem nie tylko jako pasażer lub w niedzielę
- potrafisz sformatować dokument word, wyliczyć % w excelu i korzystasz z apek na smartfonie

Zgodnie z obowiązującym prawem GP People nie pobiera opłat od kandydatów za pośrednictwo pracy.

GP People istnieje od 2002 roku i jest najstarszą agencją zatrudnienia w Toruniu (KRAZ nr 9274).