KONSTRUKTOR - OŚWIETLENIE

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Actio HR
  • Kontakt: Actio HR
  • Telefon: (58) 340 99 00
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla naszego Klienta- firmy produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konstruktor - oświetlenie

Miejsce pracy: Miszewo

Zakres obowiązków:

  • Umiejętność obsługi oprogramowania SolidWorks,
  • Tworzenie nowych dokumentacji projektów wyrobów Pracodawcy,
  • Projektowanie nowych opraw oświetleniowych i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań technicznych do projektów obecnych opraw,
  • Wdrażanie technologii do produkcji,
  • Analiza i kontrola procesu pod względem poprawności technologicznej,
  • Konstrukcyjne opracowanie dokumentacji zgodnie z potrzebami klienta,
  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej, modele 3D, rysunki 2D, listy materiałowe BOM,
  • Nadzór w trakcie realizacji produkcji oraz odbiór poprodukcyjny.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Doświadczenie w pracy mini 2 lata,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem inżynierskim 3D Solid Works,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Analityczne myślenie i sumienność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość obsługi Pakietu Ms Office.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i rzeczywistej wiedzy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym, dynamicznym zespole, który charakteryzuje pasja i profesjonalizm;
  • Rozwojowe środowisko pracy oraz możliwość awansu;
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez poniższy formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym KOO/11/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554