• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Termika Sp. z o.o.
  • Kontakt: Termika Kadry
  • Telefon: 602 726 573
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kosztorysant

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych w Europie i na innych kontynentach. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim oraz offshore. Jesteśmy największą firmą w Polsce w temacie izolacji spienionym poliuretanem w przemyśle. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami.

Więcej o nas:

www.termika.eu

www.facebook.com/termika.eu

www.linkedin.com/company/termika-sp-zoo

Stały rozwój jest dla nas bardzo ważny, dlatego do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kosztorysant instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne i kompleksowe przygotowywanie ofert przetargowych inwestycji budowlanych w branży sanitarnej (wentylacja, klimatyzacja, instalacje ogrzewcze, wod-kan.),
  • Analiza dokumentacji ofertowo-projektowej,
  • Sporządzanie przedmiarów robót instalacyjnych w oparciu o program kosztorysowy Norma lub równoważny,
  • Przygotowywanie i kierowanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców prac instalacyjnych oraz negocjacje cen.

Wymagania:

  • Znajomość branży sanitarnej (HVAC) oraz cen i kosztów materiałów instalacyjnych, kosztów usług,
  • Doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów na bazie specyfikacji technicznej i architektonicznej,
  • Znajomość programu AutoCad oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office / Excel,
  • Umiejętność kosztorysowania w programie NORMA PRO,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Skrupulatność i dokładność oraz umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy (terminowość),
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • stabilność zatrudnienia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.
W przesyłanym CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Termika Sp. z o.o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Aplikację prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected]

Wysyłając do nas swoją aplikacje w procesie rekrutacji zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Termika Sp. Z o. o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku.