DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Randstad Polska
  • Kontakt: Monika Majkowska
  • Telefon: 667885855
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
Poszukujesz pracy na niepełny wymiar czasu? Świetnie się składa!
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko magazyniera.

Lokalizacja: Gdańsk

Oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową przez agencję Randstad
- wynagrodzenie miesięczne
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-20:00
- możliwość skorzystania z Randstad PLUS - opieka medyczna, karta sportowa w korzystnej cenie

Zadania
- rozładunek/załadunek towaru
- prace magazynowe

Oczekujemy
- zaangażowania
- chęci do pracy
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47