• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 220-4 600 PLN/m-c
  • Firma: Eurokadra SA Sp. z o.o.
  • Kontakt: Karolina
  • Telefon: 796112903
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

EUROKADRA S.A.( nr certyfikatu 8252 ) to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, której głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników.
Obecnie poszukujemy dla naszego klienta pracowników na stanowisko magazyniera w trzech lokalizacjach:
  • Miejsce pracy: GDAŃSK, Kokoszki
Park Prologis
80-298 ul. Bysewska 18

Wymagania:
-uprawnienia na wózki widłowe wydanego przez Urząd dozoru technicznego  (UDT)-
lub prawo jazdy kategorii B.
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
- duża motywacja do pracy,
- doświadczenie w pracy na stanowisku magazynier , operator wózka jezdniowego (minimum 6 miesięcy)

Obowiązki:
- obsługa wózka jezdniowego (2 WJO)
- kompletacja towaru zgodne z otrzymanymi zamówieniami,
- rozładunek kontenerów,
- inne prace magazynowe.

W zamian oferujemy:
- pracę w systemie zmianowym (06-14 lub 14-22),
- od poniedziałku do piątku
- umowę zlecenie,

- stawka 21 zł netto (na rękę) za godzinę ( 27,70 zł brutto/h)  (3528 netto na rękę za miesiąc) z uprawnieniami UDT

-  stawka 19 zł netto na rękę (z prawem jazdy kat B.)  (3190 netto na rękę za miesiąc)

  •  kandydat musi posiadać uprawnienia na wózki  tylko i wyłącznie UDT z Urzędu Dozoru Technicznego lub ewentualnie prawo jazdy kat B> .
Gdy osoba się sprawdzi jest szansa na zatrudnienie na stałe.

CV proszę wysłać na adres [email protected]
lub zadzwonić (lub SMS) 796112903
"Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO).