• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Actio HR
  • Kontakt: Actio HR
  • Telefon: (58) 340 99 00
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC
Firma Actio HR obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

OPERATOR CNC / USTAWIACZ CNC

Miejsce pracy: GDAŃSK (blisko lotniska)

WYMAGANIA:

  • wiedza w zakresie obsługi i ustawiania maszyn CNC,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub kurs operatora maszyn CNC,
  • mile widziane umiejętność obsługi oprogramowania FANUC,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (2 dni pracy/ 2 dni wolne).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa obrabiarek CNC (tokarki, frezarki),
  • obróbka konstrukcji stalowych,
  • kontrola jakości wykonywanych elementów,
  • dbanie o terminowość wykonywanych zadań produkcyjnych oraz stan techniczny maszyn.

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie na podstawie umowy o pracę,
  • dobre warunki pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności (wynagrodzenie podstawowe+ do 30% premii),
  • możliwości rozwoju,
  • wysoką kulturę pracy.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą "Aplikuj".

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV ) w procesie rekrutacyjnym CNC/09/21 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Agencja Zatrudnienia nr 10554