• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Actio HR
  • Kontakt: Actio HR
  • Telefon: (58) 340 99 00
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Grafik
Firma ActioHR obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

OPERATOR CTP - GRAFIK

Miejsce pracy: Gdańsk Przymorze, Polska

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość grafiki, procesów drukowania i uszlachetnień,
  • Znajomość zasad montażu,
  • Znajomość programów graficznych w Adobe Ilustartor oraz Photoshop.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie montażu do druku,
  • Wykonywanie matryc,
  • Wykonywanie korekt graficznych w Adobe Ilustrator, Photoshop.

OFERUJEMY:

  • Szybkie nawiązanie współpracy,
  • Stabilną pracę przy ciekawych projektach,
  • Bardzo dobrą lokalizację zakładu - Gdańsk Przymorze,
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez poniższy formularz:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym CTP/03/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554