OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: InterKadra Sp. z o.o.
  • Kontakt: Inter Kadra
  • Telefon: 666826907
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

LOKALIZACJA

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Opiekunka Osób Starszych w Niemczech

Obowiązki

·         proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)

·         opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Wymagania

·         minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku

·         przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych

·         dobry stan zdrowia

·         mile widziane czynne prawo jazdy kat B

Wybranym kandydatom oferujemy

·         legalne zatrudnienie,

·         atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie: do 1300 Euro/netto (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki)

·         zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie i transport

·         ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki

·         elastyczne terminy i zasady wyjazdów

·         opłacamy składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej ( od ponad 4 tys zł brutto)

·         dodatkowe ubezpieczenie NNW i OC

·         jedna czytelna umowa

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 1 (Zieleniak)

Tel.: 666 826 907

Email: [email protected]

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.opiekunki.interkadra.pl

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"