DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: InterKadra
  • Kontakt: Ewa Nowicka
  • Telefon: 666 826 907
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekunka osoby starszej
  • internet
  • dom jednorodzinny
  • osobny pokój z łazienką
  • telewizja w pokoju opiekunki

Opis oferty:

Do opieki 69-letnia, mobilna Seniorka, która ma demencję, problemy z ciśnieniem i choroby wieku starczego. Podopieczna stara się być osobą samodzielną, jednak potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu i asekuracji podczas chodzenia. Seniorka lubi siedzieć na tarasie i opowiadać historie z przeszłości. Córka pani Helgi pomaga chętnie w większych zakupach oraz zajmuje się podopieczną po pracy, aby opiekunka mogła odpocząć.

Obowiązki:

  • pomoc w ubieraniu/myciu
  • wsparcie przy chodzeniu
  • pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
  • podawanie lekarstw
  • mierzenie ciśnienia

Oczekujemy:

  •  komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  •  doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
  •  prawa jazdy
  •  życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 1250 EUR netto (za miesiąc)!
  • legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
  • składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4400 zł brutto!)
  • podpisanie jednej czytelnej umowy
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • pokrycie kosztów podróży w obie strony
  • opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 1 (Zieleniak), 9 piętro, lok. 910

Tel.: 666 826 907

Email: [email protected]

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Interkadra, zgodnie z Ustawą z dn. 29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."