PRACOWNIK DO ZAŁADUNKU I ROZŁADUNKU KONTENERÓW

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 90-100 PLN/dzień
  • Firma: Eurokadra SA
  • Kontakt: Karolina
  • Telefon: 796112903
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska

PANÓW DO ROZŁADUNKU KONTENERÓW 


EUROKADRA SA (nr certyfikatu 8252) poszukuje aktualnie pracowników na stanowisko pracownik do rozładunku i załadunku kontenerów dla firmy z branży logistycznej.

Miejsce pracy:
 
Gdańsk Kokoszki
ul Bysewska 18
Park Prologis
Wymagania:
- dyspozycyjność w dni powszednie, w godzinach porannych (od 06:00 lub 14:00)
- mile widziane doświadczenie przy rozładunku/ załadunku kontenerów
- sprawność fizyczna
 
Obowiązki:
- rozładunek (ręczny) i załadunek (ręczny) kontenerów 
- (1 -kontener dziennie)
 
Wynagrodzenie :
za kontener do 90 zł netto (na rękę) za kontener dla jednej osoby 
PŁATNE TYGODNIÓWKAMI ! na konto bankowe!

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny pod numer telefonu: 796112903 lub przesyłanie CV na adres: [email protected] . W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: PANÓW DO ROZŁADUNKU KONTENERÓW. Prosimy o dołączenie do swojej aplikacji następującej klauzuli: 

Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody:


"Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)." https://bit.ly/2JXXauU”
Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"