PROJECT MANAGER / KIEROWNIK PROJEKTU / INŻYNIER BUDOWY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Termika Sp. z o.o.
  • Kontakt: Termika Kadry
  • Telefon: 602 726 573
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych w Europie i na innych kontynentach. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim oraz offshore. Jesteśmy największą firmą w Polsce w temacie izolacji spienionym poliuretanem w przemyśle. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami.

Więcej o nas:

www.termika.eu

www.facebook.com/termika.eu

www.linkedin.com/company/termika-sp-zoo

Stały rozwój jest dla nas bardzo ważny, dlatego do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier budowy

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe techniczne: inżynieria środowiska lub pokrewne w zakresie instalacji sanitarnych lub budownictwo,

·         dobra znajomość MS Office, Autocad,

·         umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

·         zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia,

·         bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność, staranność,

·         umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,

·         umiejętność pracy w zespole,

Zadania:

·         nadzór nad realizacją kontraktu w oparciu o wymagania dokumentacji technicznej, harmonogramu i planów organizacji robót,

·         regularne raportowanie statusu prowadzonych inwestycji,

·         prowadzenie prac zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami panującymi na budowie,

·         kontrola jakości wykonywanych prac,

·         prowadzenie dokumentacji budowy,

·         zarządzanie podległymi pracownikami i firmami podwykonawczymi.

Oferujemy:

·         ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się organizacji, przy ambitnych projektach inwestycyjnych,

·         możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji wśród najlepszych specjalistów w branży,

·         niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon).

Oferty prosimy z dopiskiem „Inżynier Budowy” kierować pod adres: [email protected] lub kontakt telefoniczny pod numery Tel. 600 259 332 lub Tel. 600 257 524.