POMOCNIK DO PRASOWANIA OBWODÓW WIELOWARSTWOWYCH-PRACA OD ZARAZ!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Techno Service PCB
  • Kontakt: Aneta Drynda
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

LOKALIZACJA

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska

TS PCB jest jednym z grupy zakładów tworzących Techno – Service S.A. Od ponad 30 lat w naszym zakładzie powstają obwody drukowane najwyższej jakości, które dla naszych klientów są podstawą ich własnej produkcji. Największą satysfakcję daje nam pomaganie w tworzeniu dobrych produktów naszych klientów.

                                                              www.pcb-technoservice.eu

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Zakładu poszukujemy tymczasowego pracownika na stanowisko:

                                         Pomocnik do prasowania obwodów wielowarstwowych

Wymagania:

  • gotowość do pracy w terminie styczeń-kwiecień, w godzinach 8-16,
  • dokładność,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętności manualne,
  • sumienność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Obowiązki:

  • przygotowanie materiałów produkcyjnych do prasowania obwodów wielowarstwowych,
  •  rozbijanie narzędzi po prasowaniu obwodów wielowarstwowych.

Co oferujemy w ramach zatrudnienia:

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku
  • pracę w stabilnym i nowoczesnym zakładzie
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • otwarte i wspierające środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV na adres: [email protected] w temacie maila proszę umieścić nazwę stanowiska- Pomocnik.

Prosimy o umieszczenie na aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. O ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"