• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: RECREW HR
  • Kontakt: RecrewHr
  • Telefon: 601 885 483
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Agencja Recrew HR obecnie poszukuje dla jednego z  klientów  osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
LOKALIZACJA : GDAŃSK KOWALE

OBOWIĄZKI:
  • Praca polega na wykonywaniu lekkich prac manualnych przy produkcji taśm klejących, wykrawanie kształtów/form na maszynach, doklejanie, przycinanie
WYMAGANIA:
  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • w okresie wdrożeniowym praca od 8:00 do 16:00, później dodatkowa zmiana 13:45 - 21:45
  • odpowiedzialność
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne
  • pracę od poniedziałku do piątku , wolne weekendy
  • stabilne zatrudnienie
  • przyjemną atmosferę
  • dłuższą współpracę
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres : [email protected]  z dopiskiem PROD/KOW bądź kontakt telefoniczny : 601885483.

Prosimy o dodanie klauzuli:
  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez  Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez  Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.V.
INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH
  1. Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: Al. Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk)
  2. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO)
  3. Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.
  5. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.