PRACOWNIK DS. UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - GDAŃSK

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Kancelaria PARTNERZY
  • Kontakt: Karina Ślusarek
  • Telefon: 516569300
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy.
Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze: 17662

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik ds. utrzymania czystości

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o czystość sali sprzedaży, pomieszczeń biurowych, pomieszczeń socjalnych i sanitarnych

Wymagamy:

  • Zaangażowania i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Elastyczny grafik / system zmianowy
  • System premii
  • Dofinansowanie biletów komunikacji miejskiej

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o wysyłanie aktualnego CV na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem: Pracownik ds. utrzymania czystości lub kontakt telefoniczny: 516-569-300 od pon-piątek w godzinach 8.00-15.00

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy Al. Zwycięstwa 35/2 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.