PRACOWNIK WSPARCIA PRODUKCJI - PRACA OD ZARAZ

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Actio HR
  • Kontakt: Actio HR
  • Telefon: (58) 340 99 00
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik wsparcia produkcji - praca od zaraz

Możliwość wyboru dni i zmian

Miejsce pracy:
Gdańsk Przymorze

Wymagania:

  • Chęć do pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • Dokładność,
  • Chęć do nauki w zakresie obsługi prostej maszyny.
Obowiązki:

  • Dostarczanie komponentów do produkcji,
  • Sprawdzanie jakości wykonanych elementów,
  • Liczenie, układanie, segregowanie kart plastikowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie do 29-04-2019 do 31-05-2019 z możliwością przedłużenia,
  • Możliwość rozwoju,
  • Bardzo dobrą lokalizację zakładu.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj" lub przez stronę internetową:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym OMP/06/19 I organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”