• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: IMMOQEE Sp. z o.o.
  • Kontakt: Immoqee
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska

  Dział Regulatory Software odpowiada za rozwijanie produktów na potrzeby rynku oświatowego, administracji rządowej i samorządowej. W swoim portfolio posiadamy oprogramowanie dziedzinowe służące do zarządzania szkołami, przedszkolami prowadzenia księgowości, zarządzania kadrami-płacami. Specjalista ds. obsługi klienta jest odpowiedzialny za posprzedażową merytoryczną obsługę klientów i pomoc w rozwiązywaniu problemów w pracy z wyżej wskazanym oprogramowaniem.

Zakres obowiązków:

- Rozwiązywanie zgłaszanych przez klientów problemów merytorycznych związanych z obsługą oprogramowania

- Drogą telefoniczną

- Drogą mailową

- Ścisła współpraca z Product Managerami odpowiedzialnymi za rozwój i utrzymanie produktów

- Zgłaszanie błędów w oprogramowaniu w celu ich usunięcia

- Dbanie o dobry wizerunek firmy w kontakcie z klientami

Wymagania:

- Rozwinięte zdolności komunikacyjne;

- Łatwość obsługi komputera oraz nauki systemów informatycznych;

 - Dobra organizacja pracy;

- Zaangażowanie, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole,

- Samodzielność, zdyscyplinowanie, nastawienie na samorozwój,

 Mile widziane:

- Doświadczenie w obsłudze klienta.

- Znajomość zagadnień:

- Sposobu pracy placówek oświatowych

– szkoły, przedszkola

- Księgowych

- Kadrowych/Płacowych

Oferujemy:

- Pogłębianie wiedzy merytorycznej z zakresu, sposobu pracy placówek oświatowych, samorządowych jak i rządowych

- Poznanie oprogramowania przedszkolnego, arkuszy organizacyjnych księgowego, kadrowo-płacowego,

- Zdobywanie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- Pozytywną atmosferę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem;

- Długotrwałą współpracę;

Prosimy o aplikowanie przez: https://ct301b.raton24.pl/pl/kariera