• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Actio HR
  • Kontakt: Actio HR
  • Telefon: (58) 340 99 00
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Programista PLC
Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Automatyk

Miejsce pracy: Słupsk/Holandia

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne ( elektrotechnika, automatyka, elektronika),
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Automatyka (utrzymanie ruchu/testowanie/programowanie),
  • znajomość procesów produkcyjnych stosowanych w branży elektronicznej oraz technik ich doskonalenia,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną,
  • znajomość programowania sterowników PLC,
  • uprawnienia SEP do 1 kv,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację,
  • chęć, dyspozycyjność do podróży służbowych.

Obowiązki:

  • uruchamianie nowych linii technologicznych,
  • testowanie maszyn,
  • programowanie sterowników PLC.

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • szkolenie w siedzibie firmy na terenie Holandii,
  • długofalową współpracę.

Opis dodatkowy

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres [email protected] w tytule e-mail podając nr ref. IA/10/17

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)
Nr agencji zatrudnienia 10554