• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15 PLN/h
  • Firma: Level Work
  • Kontakt: Joanna Ciselska
  • Telefon: 666 957 434
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Konsultant Telefoniczny
W biurze możesz robić coś więcej, niż tylko odpisywać na maile. :)

Dołącz już dziś do grona osób, którym nie jest obce zorientowanie na realizację celu, lubiących wyzwania i kontakt z ludźmi!

Aplikuj na stanowisko Telefonicznego Konsultanta!

Twoje obowiązki:
- telefoniczna sprzedaż produktów znanych marek,
- obsługa wniosków kredytowych (w przypadku potrzeby).

Nie poszukujemy nowych klientów, tylko kontaktujemy się z obecnymi!

Co możemy zagwarantować?
- podstawę 15 zł brutto/h,
- system premiowy (3 pierwsze miesiące na poziomie 1000-3000 zł brutto),
- umowę zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę po 4 miesiącach,
- pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 9-17, w nowoczesnym biurze,
- samodzielne stanowisko,
- rabaty na produkty,
- szkolenia i wsparcie trenerów.

Nie zwlekaj, aplikuj już dziś! @ --> [email protected]

Rekrutację prowadzi Agencja pracy Tymczasowej LEVEL WORK
wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr Certyfikatu 10944, Joanna