MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Księgowa
Firma Audytorium Biegli Rewidenci obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Księgowy / Księgowa

Miejsce pracy: Gdańsk, Polska

WYMAGANIA:

  • znajmość przepisów rachunkowości i podatkowych
  • znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
  • znajmość jeżyka angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych małych podmiotów zagranicznych
  • przygotowywanie raportów
  • kontakt z kleintem

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę, wynagrodzenie od 4.000 brutto
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • dobre warunki pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich CV na adres emailowy: [email protected]

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”