• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ZPM TS
  • Kontakt: Tomasz
  • Telefon: 665 998 599
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Dla największej, polskiej firmy odzieżowej poszukujemy magazynierów i operatorów-magazynierów.

Miejsce pracy Gdańsk Kowale, ul. Magazynowa.

Obowiązki:

  • przyjęcie i wysyłka towaru
  • rozmieszczenie i ułożenie produktów w magazynie
  • kompletacja zamówień
  • przygotowanie paczek do wysyłki

  Wymagania:

  • gotowość do pracy fizycznej
  • dyspozycyjność
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • premie i dodatki
  • talony rabatowe
  • możliwość rozwoju i awansu

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.