ASYSTENT/KA PROJEKTANTA (KONSTRUKCJE STALOWE)

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 000 PLN/m-c
  • Firma: Grupa Progres
  • Kontakt: Dawid Gajer
  • Telefon: 663 771 644
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

Twój zakres obowiązków:

Nasze Wymagania:

  • uprawnienia budowlane do projektowania konstrukcji bez ograniczeń
  • obsługa programów rysunkowych i obliczeniowych dot. projektowania konstrukcji stalowych
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1
  • nastawienie na rozwój i stopniowy wzrost kompetencji (uprawnienia budowlane)
  • wykształcenie wyższe (budownictwo lub pokrewne)

Nasz Klient oferuje:

  • wynagrodzenie na start: 4000-5500 PLN brutto (Umowa o pracę)
  • możliwość uzyskania premii kwartalnej za dobre wyniki ilościowo-jakościowe
  • wdrożenie do projektowania w ramach oferowanych produktów
  • indywidualna ścieżka kariery, możliwość udziału w szkoleniach
  • możliwość poszerzania doświadczenia (również w zakresie R&D)
  • telefon, komputer oraz niezbędne oprogramowanie do pracy
  • międzynarodowa grupa kapitałowa (możliwość wyjazdów na realizację projektów zagranicznych)
  • świetna atmosfera w pracy, wyjazdy i wyjścia integracyjne z zespołem
  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego oraz karty sportowej