DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Manbroker
  • Kontakt: Agnieszka Augustyn
  • Telefon: 604945240
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekun
Agencja Pracy Manbroker Sp. zo.o. (nr Kraz 8724) w związku z rozwojem firmy naszego Klienta z obszaru kultury i historii poszukuje pracowników na stanowisko:

Kasjer - Opiekun ekspozycji muzealnych

Wymagania:
- chęć podjęcia pracy w okresie kwiecień - wrzesień
- wysoka kultura osobista
- sumienność
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- komunikatywna znajomość języka polskiego, mile widziana znajomość języka obcego
- mile widziana znajomość obsługa kasy fiskalnej
- znajomość obsługi komputera

Obowiązki:
- sprzedaż biletów i pamiątek w sklepiku muzealnym
- obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego
- terminowe raportowanie i rozliczanie się z wpływów
- bieżące informowanie pracowników i ochronę i wszelkich nieprawidłowościach,
- kulturalne udzielanie informacji zwiedzającym
- terminowe wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:
- umowę o pracę na czas określony
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę od poniedziałku do niedzieli (zmianowość)
- pracę w ciekawym miejscu, z ciekawymi ludźmi
- możliwość poznania historii Gdańska

Miejsce pracy:
Westerplatte - (Wartownia nr 1)

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji.

Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W związku z rozpoczęciem w dniu 25 maja 2018 obowiązywania przepisów unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (zwanych także RODO).

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji prowadzonego przez Manbroker Sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnym pracodawcom.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Manbroker Sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnianie ww. danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji.