DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 8 000-13 000 PLN/m-c
  • Firma: Flize Gres Sp. z o.o. Sp. Kom
  • Kontakt: Jagoda Łukasiuk
  • Telefon: 792369497
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierownik Robót

Twój zakres obowiązków

Bezpośredni nadzór i odpowiedzialność nad prowadzonymi robotami,

Bieżąca analiza i planowanie zapotrzebowania na materiały,

Sporządzanie przedmiarów/obmiarów/kosztorysów,

Wspomaganie kierownika kontraktu/kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji,

Przygotowywanie dokumentów formalnych,

Raportowanie postępu prac,

Prowadzenie rozliczeń budowy,

Przygotowanie produkcji.

Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe - inżynieria środowiska (lub pokrewne),

Doświadczenie :  min 1,5 roku,

Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej,

Wymagana umiejętność podstawowej obsługi Auto Cad, MS Office.

To oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia (etat lub b2b) w firmie, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku,

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Możliwość rozwoju,

Brak delegacji,

Samochód, telefon, komputer,

Bardzo dobrą atmosferę pracy.