DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Randstad
  • Kontakt: Monika Randstad
  • Telefon: 501310892
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

 Masz doświadczenie na stanowisku magazyniera? Posiadasz książeczkę sanepidowską? Jeśli tak, to aplikuj!

Dla naszego klienta zajmującego się kompleksową obsługą logistyczną świeżych produktów szukamy osób na stanowisko magazynier.

Lokalizacja: Wojanowo, koło Gdańska

oferujemy

  • pracę na pełen etat,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta,
  • bardzo atracyjne wynagrodzenie i premie za realizację wyników oraz za frekwencję,
  • bezpłatny posiłek w czasie pracy,
  • pracę na 3 zmiany.

zadania

  • załadunek i rozładunek towaru,
  • transport towarów w magazynie,
  • praca ze skanerem,
  • kompletacja towarów.

oczekujemy

  • uprawnień UDT na wózki widłowe lub prawo jazdy kat. B ,
  • aktualnej książeczki sanepidowskiej,
  • gotowości do pracy na 3 zmiany,
  • doświadczenia w pracy na magazynie.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47