DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: RECREW HR
  • Kontakt: RecrewHr
  • Telefon: 601 885 483
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Manager
Managera Oddziału

Oferujemy:
- pracę pełną ambitnych wyzwań zawodowych
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
- niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
- prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe
- pracę w zgranym zespole i międzynarodowym środowisku
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
- możliwości rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy

Zakres obowiązków:
- sprzedaż oferowanych usług i rozwój oddziału
- zarządzanie polityką personalną
- planowanie i organizowanie pracy zespołu
- kontrola i monitoring budżetu
- dbanie o rentowność oddziału
- nadzór nad realizacją aktualnie prowadzonych projektów
- aktywny udział w spotkaniach z nowymi i obecnymi klientami firmy
- budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami

Oczekujemy:
- minimum 2. letniego doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek konieczny!
- doświadczenie w Agencji Pracy i/ lub sprzedaży będzie dodatkowym atutem
- wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
- zaangażowania i entuzjazmu
- znajomości języka angielskiego przynajmniej na poziomie B1
- czynnego prawa jazdy kat. B
- dużej samodzielności w działaniu

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV na adres:  [email protected] , w tytule: "MA/OD"