MECHANIK INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH (EUROPA-WYJAZDY)

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 60-80 PLN/h
  • Firma: Epcido Sp. z o.o.
  • Kontakt: Karolina
  • Telefon: 515050023
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska

Skandynawsko-Polska firma Epcido zajmuje się wykonywaniem przemysłowych instalacji elektrycznych i mechanicznych na całym świecie.

W związku z ciągłym rozwojem prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko:

Mechanik przemysłowy

(miejsce pracy: Holandia, Dania, Szwecja, Niemcy)

 Obowiązki obejmują:

·       pracę przy projektach instalacji linii przemysłowych

·       budowanie konstrukcji mechanicznych

·       montaż mechaniczny maszyn, sortowników, linii transportowych i produkcyjnych

·       montaż systemów przenośnikowych

·       montaż rur i koryt kablowych

Wymagania:

·         dobra znajomość konstrukcji maszyn

·         umiejętności w zakresie inżynierii mechanicznej

·         umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentów

·         preferowane doświadczenie w środowisku przemysłowym

·         gotowość do jak najszybszego podjęcia zatrudnienia/współpracy

·         gotowość do pracy samodzielnej oraz w grupie

·         samodzielność w rozwiązywaniu problemów

·         odpowiedzialność, skrupulatność i zaangażowanie

Mile widziane:

·       umiejętność spawania

·       prawo jazdy kat. B

·       komunikatywna znajomość języka angielskiego

·       doświadczenie w pracy za granicą

Oferujemy:

·       atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia

·       bezpłatne zakwaterowanie

·       zapewnione pokrycie kosztów transportu

·       ustalony grafik pracy (4-5 tyg. pracy na 1 tydz. urlopu)

·       gwarantowane godziny pracy (48-60h tygodniowo)

·       zatrudnienie w oparciu o własną działalność lub umowę o pracę, stabilność zatrudnienia, ciągłość zleceń

·       możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w pracy ze specjalistami w branży

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji w postaci CV (w formacie .pdf) ze szczegółowym opisem zajmowanych stanowisk.

Prosimy o umieszczenie w CV następujących zgód:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Epcido Sp. z o.o. i spółkach powiązanych”

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Epcido Sp. z o.o. i spółki powiązane”

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku umieszczonego w CV w bieżącym procesie rekrutacji oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Epcido Sp. z o.o. i spółki powiązane”

Więcej informacji o firmie Epcido i profilu jej działalności znajdą Państwo na stronie www.epcido.com.