DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 4 500-5 500 PLN/m-c
  • Firma: Jobs Plus HR sp. z o. o.
  • Kontakt: Jobs Plus HR
  • Telefon: +48609584530
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter instalacji sanitarnych
Nazywamy się Jobs Plus HR – jesteśmy agencją zatrudnienia
Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się budową oraz zarządzaniem nieruchomościami z siedzibą w Gdańsku, poszukujemy Kandydatów na stanowisko montera instalacji sanitarnych. Nasz Klient nieprzerwanie działa na rynku od 2005.

STANOWISKO: MONTER INSTALACJI SANITARNYCH
LOKALIZACJA: GDAŃSK

Zakres obowiązków:

• montaż instalacji grzewczych i sanitarnych
• przegląd i serwis instalacji sanitarnych
• montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych

Wymagania:

• dyspozycyjność do pracy w różnych lokalizacjach na terenie Trójmiasta (obecnie praca przy projekcie w Gdańsku)
• doświadczenie w układaniu instalacji hydrauliczno-sanitarnych na dużych obiektach (min. 1000 m²)
• obsługa i serwis kotłów gazowych i olejowych
• umiejętność lutowania oraz spawania rur miedzianych
• umiejętność czytania planów instalacyjnych
• mile widziane – prawo jazdy kat. B, znajomość systemów łączeniowych na rynku (np. PeX Tece Mapress, miedź), uprawnienia gazowe eksploatacyjne

Oferujemy:
• umowę zlecenie (podpisywaną z nami – agencją, planowane przejęcie pracownika przez Klienta) – próbną na 3 miesiące, kolejną na pół roku
• zarobki: 4500-5500 zł brutto + premie uznaniowe
• pracę 8 h dziennie (od 8:00 do 16:00) od poniedziałku do piątku
• szkolenia merytoryczne – np. pozwalające na podwyższenie uprawnień technicznych
• szansę na długoterminową współpracę

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania!

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus HR z siedzibą w Gdańsku, al. Grunwaldzka 56/113, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne, aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Zgodę można odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: baza(małpa)jobsplus.pl

Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404.