DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Nowa Tepro Sp. z o.o.
  • Kontakt: Nowa Tepro
  • Telefon: 58 778 91 23
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Programista

Nowa Tepro Sp. z o.o., z biurem i produkcją w Gdańsku, specjalizuje się w inżynierii, produkcji, montażu, uruchomieniu i konserwacji systemów automatyki do montażu i testowania akumulatorów (EV) i komponentów samochodowych. Firma dostarczyła i uruchomiła stacje na całym świecie, które zostały zintegrowane z liniami montażowymi najbardziej znanych światowych producentów samochodów i akumulatorów (EV). W 2022 roku Lyric Automation Germany GmbH stał się większościowym udziałowcem Nowa Tepro, dzięki czemu będzie ona kamieniem milowym starań Lyric o rozwój europejskich możliwości inżynieryjnych i produkcyjnych.

 W związku z dynamicznym rozwojem zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Programista Systemów Sterowania

Opis stanowiska:

  • uczestnictwo w budowaniu linii produkcyjnych dla koncernów samochodowych
  • programowanie sterowników PLC, paneli HMI
  • uruchamianie maszyn i wdrażanie rozwiązań u klientów
  • nadzór nad dokumentacją projektową

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w programowaniu i uruchamianiu maszyn
  • ukończone studia na kierunku elektromechanika, automatyka, robotyka bądź pokrewne
  • znajomość zagadnień z zakresu programowania sterowników PLC i paneli operatorskich HMI (Siemens)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • gotowość do podróży służbowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na poszerzanie wiedzy i zdobywanie umiejętności

Oferujemy:

  • szybki rozwój zawodowy poprzez pracę nad nowatorskimi projektami dla branży „automotive”
  • wsparcie przy wdrożeniu w pracę oraz intensywne szkolenia merytoryczne
  • możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z rozpoznawalnymi na rynku międzynarodowymi klientami
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • elastyczny czas pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • kursy językowe
  • przyjazną atmosferę pracy

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem  PROGRAMISTA PLC.

Zajrzyj na naszą stronę internetową www.nowa-tepro.pl

Odwiedź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/nowatepro/

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nowa Tepro. Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Nowa Tepro Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Sienkiewicza 12/2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.