PRACOWNIK DO SKŁADANIA STANDÓW (KARTONOWYCH)

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca dorywcza
  • Pensja: 20 PLN/h
  • Firma: Eurokadra SA
  • Kontakt: Karolina
  • Telefon: 796112903
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
PRACOWNIK DO SKŁADANIA standów (kartonowych)

EUROKADRA SA (nr certyfikatu 8252)   to profesjonalne Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, których  głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników.
Aktualnie poszukujemy dla jednego z naszych Klientów z branży spożywczej,  pracownika do magazynu, do składania i uzupełniania standów.

Miejsce pracy: Gdańsk RUDNIKI , ul. Elbląska 110

Wymagania:

- zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
- dokładność, precyzyjność,
- zdolności manualne,
- dyspozycyjność.
- mile widziani studenci

Obowiązki:

- składanie standów z elementów tekturowych
- uzupełnianie standów towarem
- proste prace porządkowe

Oferujemy:
- pracę czasową na umowę zlecenie do
- stawka 20,50 zł brutto za godzinę
- pracę od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 (od 8 do 10h)

- zlecenia przy składnia standów mają charakter cykliczny. Możliwość współpracy przy kolejnych akcjach

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV. W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: PRACOWNIK DO SKŁADANIA STANDÓW.

"Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)." https://bit.ly/2JXXauU”