DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Pomorska Platforma Pracy
  • Kontakt: Pomorska Platforma Pracy
  • Telefon: 58 600 80 20
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Pomoc przy produkcji słodyczy - Gdańsk Oliwa
Nie wymagamy doświadczenia, a jedynie chęci do pracy!

OBOWIĄZKI:
- Prace przy linii produkcyjnej
- Sprawdzanie jakości wyrobów
- Pakowanie produkcji słodyczy w opakowania
- Składanie kartonów
- Pakowanie pudełek z cukierkami w kartony
- Inne prace pomocnicze w zakładzie produkcyjnym

WYMAGANIA:
- Chęć do pracy
- Gotowość do pracy zmianowej
- Dokładność
- Praca w zespole
- Mile widziana aktualna książeczka/badania sanepid (w razie potrzeby pomagamy przy wyrobieniu i zaktualizowaniu)

OFERUJEMY:
- Możliwość stałego zatrudnienia
- Gwarancję godzin
- Opieka koordynatora
- Możliwość zdobycia doświadczenia

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 58 600 80 20