DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Balticon S. A.
  • Kontakt: BALTICON S.A.
  • Telefon: 607775028
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Serwisant
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży transportu, spedycji i logistyki kontenerowej z siedzibą w Gdańsku i Gdyni oraz oddziałami w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Istniejemy na rynku od 1991 roku.

Jako autoryzowany partner serwisowy największych światowych armatorów kontenerowych jesteśmy liderem na polskim rynku operatorów depotów i świadczymy usługi napraw, przeglądów, składowania oraz transportu kontenerów.

Naszym celem jest nie tylko utrzymanie pozycji lidera, ale przede wszystkim ciągły rozwój i doskonalenie własnej oferty usług depotowych, wychodząc naprzeciw zmieniającym się wymaganiom międzynarodowego rynku kontenerowego. Zatrudniamy zespół młodych i dynamicznych ludzi, którzy chcą rozwijać się razem z firmą, jak również doświadczonych specjalistów, poszukujących stabilnego i wiarygodnego pracodawcy.

Balticon S.A poszukuje Kandydatów na stanowisko:

SERWISANT KONTENERÓW CHŁODNICZYCH
Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Sucharskiego 35

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • Przegląd i serwis układów chłodniczych w kontenerach
  • Przegląd i serwis układów elektrycznych w kontenerach
  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy oraz klientami.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do nauki nowych umiejętności
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.

MILE WIDZIANE:
  • Uprawnienia SEP i F-GAZ
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera w zakresie Windows i MS Office.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę
  • Możliwość przyuczenia
  • Możliwość rozwoju umiejętności – szkoleń zawodowych i zdobywania uprawnień w ramach zatrudnienia
  • Atrakcyjny system premiowy już od pierwszego miesiąca pracy oraz dodatki za wyjazdy serwisowe na terenie kraju
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży logistycznej w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu oraz naukę od wysokiej klasy specjalistów
  • Atrakcyjny system benefitów (m. in. karta Multisport, ubezpieczenie na życie).
Aplikacje prosimy składać drogą mailową na adres:
[email protected] w formacie PDF oraz z podaniem w tytule nazwy stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Obowiązek informacyjny dla kandydatów do pracy:
Głównym Administratorem Danych Osobowych jest:
BALTICON S.A.
ul. Prof. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk ,
dalej zwany GADO.
Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Odbiorcami danych osobowych będą osoby upoważnione przez GADO do przetwarzania danych osobowych, podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych osobowych na podstawie zawartej umowy, w szczególności będą to podmioty świadczące usługi kadrowe, usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcy systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcy usług IT takich jak hosting oraz dostawcy systemów informatycznych.
GADO nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego  lub organizacji międzynarodowej.
Dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż przez okres trzech miesięcy po zakończeniu procesu rekrutacji.
Jednocześnie GADO informuje, że ma Pani/Pan prawo do:
- żądania od GADO dostępu do swoich danych osobowych,
- ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych,
- przenoszenia danych na warunkach wynikających z przepisów prawa i uzgodnionych z GADO,
- cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych,
- wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Dane osobowe:
1) imię (imiona) i nazwisko;
2) datę urodzenia;
3) dane kontaktowe wskazane przez taką osobę;
4) wykształcenie;
5) kwalifikacje zawodowe;
6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, która przejawia się przez wysyłanie nam swojego zgłoszenia rekrutacyjnego.
Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; Dz. U.UE.L.2016.119.1)