DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Grupa Progres
  • Kontakt: Anna Augustyniak
  • Telefon: 601624237
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Specjalista ds. Marketingu

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

Dla naszego klienta, wiodącego producenta odzieży, rozwijającego się na skalę światową, poszukujemy Specjalisty ds. Performance Marketingu (FB Ads).

Zadania, które będą na Ciebie czekać:

  • praca na wskaźnikach CPC oraz CTR – stałe monitorowanie i optymalizacja
  • realizacja kampanii Facebook’owej dla popularnej marki odzieżowej
  • realizacja celów biznesowych
  • generowanie nowych pomysłów i rekomendowanie rozwiązań, a także śledzenie marketingowych trendów

Wymagania na tym stanowisku:

  • doświadczenie, wiedza (praktyczna i teoretyczna) i zapał do e – commerce
  • znajomość Google AdWords oraz Analytics, a przed wszystkim - Facebook Ads
  • doświadczenie w planowaniu i realizacji kampanii
  • umiejętności analityczne, otwarty umysł i chęci do rozwoju

Co firma może Ci zaoferować:

  • niezbędne profesjonalne narzędzia do pracy – laptop i telefon
  • pracę w dogodnej lokalizacji w jednej z największych polskich firm modowych
  • stały rozwój i poszerzanie doświadczenia w marketingu, swoboda w działaniu
  • konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, bez okresów próbnych
Nie czekaj, aplikuj -> [email protected]