DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HR for Business sp. z o.o.
  • Kontakt: Kinga Rekruter
  • Telefon: 727003036
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdynia
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik ochrony
HR for BUSINESS sp. z o.o. - będąca częścią grupy kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta - poszukuje osób na stanowisko:

Strażnik/pracownik ochrony.

Miejsce pracy: Gdynia, ul. Jana z Kolna 1.

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 17:00 do 07:00, sobota i niedziela od 07:00 do 07:00, dni wolne wg. grafiku.

Zadania:

- Nadzór nad bezpieczeństwem obiektu.
- Kontrola ruchu osobowego i materiałowego.
- Patrolowanie terenu.

Wymagania:

- Niekaralność,
- Rzetelność w wykonywaniu zadań,
- Dobra sprawność fizyczna.

Oferujemy:

- Umowę zlecenie, po okresie próbnym umowę o pracę
- Stawka godzinowa brutto 19,70 zł,
- Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 - tego każdego miesiąca z umowy o pracę i do 15 - tego każdego miesiąca z umowy zlecenia.

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 tel. 727 - pokaż numer telefonu - , po godz. 16.00 infolinia tel.: 71 711 01 44.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W nadsyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1.