DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Manpower
  • Kontakt: Agnieszka Czechura
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gliwice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Automatyk
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Asystent Automatyk

Miejsce pracy: Gliwice
Numer ref. AAU/017/ACZ

Zadania:

• Konserwacja i naprawa urządzeń automatyki
• Diagnostyka i usprawnianie programów układów automatyki
• Pomoc w zakresie planowania prewencji maszyn produkcyjnych
• Raportowanie do przełożonego
• Postępowanie zgodnie z procedurami jakości
• Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały eksploatacyjne
• Kontrola elementów bezpieczeństwa

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe wyższe I stopnia (inżynier) na kierunkach: Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Elektrotechnika oraz pokrewne
• W trakcie IV roku studiów - tryb dzienny lub wieczorowy (wolne weekendy)
• Znajomość MS Office
• Podstawowa umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych
• Programowanie sterowników Mitsubishi (Siemens) - mile widziane
• Komunikatywna znajomość terminów technicznych oraz zrozumienie dokumentacji technicznej w języku angielskim
• Gotowość do pracy zmianowej i dyżurów
• Prawo jazdy

Oferujemy:

• Współpracę na zasadzie umowy zlecenia
• Elastyczny harmonogram pracy (dostosowany do zajęć na studiach)
• Szkolenia branżowe, dostęp do najnowszych technologii, udział w ciekawych projektach
• Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
• Możliwość zawiązania długofalowej współpracy
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży Automotive

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."